Prekių katalogas

Paslaugos

 • • Elektros vidaus ir lauko instaliacijos darbai. Atliekame visus elektros instaliacijos darbus (nuo kabelių išvežiojimo iki šviestuvų pakabinimo) naujuose namuose, taip pat renovuojame seną elektros instaliaciją daugiabučiuose.

  • Vaizdo stebėjimų, apsaugos, telefonspynių, pasikalbėjimo sistemų montavimas, programavimas pagal kliento poreikius.

  Alytuje apie 60 proc. telefonspynių daugiabučiuose sumontavo mūsų – „Elvertos“ meistrai. Teikiame telefonspynių aptarnavimo ir priežiūros paslaugas. Daugiabučio bendrijai sudarius sutartį, į gedimą reaguojame per 2-3 dienas. Mūsų sumontuotoms telefonspynėms padarome elektroninių raktų kopijas. Reikia turėti veikiantį raktą ir atvykti į „Elvertos“ parduotuvę (Santaikos g. 10, Alytus, tel. 8 672 28 588).

  • Elektros įvadų įrengimas, ESO rangovo akto parengimas ir pridavimas.

  Įrengiame elektros įvadus nuo apskaitos spintos (KAS) iki kliento objekto. Jeigu reikia atliekame kasimo darbus su mini ekskavatoriumi.

  Parengiame ir priduodame ESO naujo įvado (Elektros įrenginių techninės būklės patikrinimo) arba esamo įvado patikrinimo (Elektros įrenginių techninės būklės patikrinimo aktą, kai elektros įrenginių leistinoji naudoti galia didinama ar mažinama be rekonstravimo darbų), dokumentus.

  Šis dokumentas (aktas) yra patvirtinimas, kad kliento elektros tinklas yra tvarkingas ir gali būti prijungtas (naujai arba padidinus galią) prie ESO skirstomojo tinklo. 

   

  Dirbame su privačiu ir viešuoju sektoriumi: daugiabučių namų bendrijomis, įmonėmis, įstaigomis. Dėl paslaugų užsakymo ar konsultacijos prašome skambinti įmonės vadovui tel. 8 618 18 180.

   

  „Elvertos“ meistrai nuolat domisi naujovėmis, dalyvauja mokymuose, todėl gali pasiūlyti jūsų poreikius atitinkančius sprendimus. 

   

    

CFBundleURLTypes CFBundleURLSchemes fb1077699676506953 FacebookAppID 1077699676506953 FacebookDisplayName Elverta_app_ID