Prekių katalogas

Paslaugos

 • UAB „Elverta“ jau 15 metų teikia elektros instaliacijos montavimo paslaugas. Turime patirtį montuojant ne tik vidaus ir lauko elektros instaliaciją, bet ir vaizdo, apsaugos sistemas, telefonspynes daugiabučiuose ir individualiuose namuose. 

  PASLAUGOS: 

  • Elektros vidaus ir lauko instaliacijos darbai. Atliekame visus elektros instaliacijos darbus (nuo kabelių išvežiojimo iki šviestuvų pakabinimo) naujuose namuose, taip pat renovuojame seną elektros instaliaciją daugiabučiuose.

  • Vaizdo stebėjimų, apsaugos, telefonspynių, pasikalbėjimo sistemų montavimas, programavimas pagal kliento poreikius.

  Alytuje apie 60 proc. telefonspynių daugiabučiuose sumontavo mūsų – „Elvertos“ meistrai. Teikiame telefonspynių aptarnavimo ir priežiūros paslaugas. Daugiabučio bendrijai sudarius sutartį, į gedimą reaguojame per 2-3 dienas. Mūsų sumontuotoms telefonspynėms padarome elektroninių raktų kopijas. Reikia turėti veikiantį raktą ir atvykti į „Elvertos“ parduotuvę (Santaikos g. 10, Alytus, tel. 8 672 28 588).

  • Elektros įvadų įrengimas, ESO rangovo akto parengimas ir pridavimas.

  Įrengiame elektros įvadus nuo apskaitos spintos (KAS) iki kliento objekto. Jeigu reikia atliekame kasimo darbus su mini ekskavatoriumi.

  Parengiame ir priduodame ESO naujo įvado (Elektros įrenginių techninės būklės patikrinimo) arba esamo įvado patikrinimo (Elektros įrenginių techninės būklės patikrinimo aktą, kai elektros įrenginių leistinoji naudoti galia didinama ar mažinama be rekonstravimo darbų), dokumentus.

  Šis dokumentas (aktas) yra patvirtinimas, kad kliento elektros tinklas yra tvarkingas ir gali būti prijungtas (naujai arba padidinus galią) prie ESO skirstomojo tinklo. 

   

  ***

  Kaip išsirinkti elektriką? 2 kriterijai

  Elektriką ar įmonę, kuriai patikėsite atlikti elektros instaliacijos darbus rinkitės atsakingai. Tai turi būti kvalifikuoti, savo darbą išmanantys specialistai. Jų paslaugos brangesnės, tačiau kokybiškos. Be to, padarę darbą, jie „nedings“, tad visada galėsite kreiptis, jeigu norėsite pasikonsultuoti, ar iškils klausimų.

  Dažnai klientas nori iš karto žinoti, kiek jam kainuos elektros instaliacija. Tačiau jis turi suprasti, kad pasakyti namo, buto ar kito pastato elektros montavimo darbų kainą „maždaug“ ar „iš akies“ – yra neprofesionalus sprendimas, nes prasidėjus darbams gali paaiškėti, kad situacija yra visai kita. Elektros įmonės darbų vadovas, išanalizavęs kliento pateiktą elektros projektą, įvertinęs situaciją ir darbų apimtis bei medžiagas, tik tada gali pasakyti elektros instaliacijos darbų kainą.

  Tuomet prasideda elektros montavimo darbai. Šiame etape svarbu rinktis kokybiškas medžiagas bei patikimus specialistus, kad montavimo darbai vyktų sklandžiai.

  Dėl specialistų: ieškokite rekomendacijų. Paprašykite patarimo iš draugų, šeimos narių ar kolegų, kurie yra naudojęsi elektrikų paslaugomis. Jie gali pasidalinti savo patirtimi ir patarimais apie kokybišką ir patikimą specialistą. O išsirinkę elektriką ar įmonę paklauskite, ar jie turi sertifikatus ir licencijas elektros darbams atlikti.

  Nesusigundykite pigiais elektros darbais, nes kitų elektrikų brokų, profesionalai nenori taisyti – tai užtrunka, o klientui brangiai kainuoja.
   

  Bendradarbiaukime! 
    

  Dirbame su privačiu ir viešuoju sektoriumi: daugiabučių namų bendrijomis, įmonėmis, įstaigomis. Dėl paslaugų užsakymo ar konsultacijos prašome skambinti įmonės vadovui tel. 8 618 18 180.

  „Elvertos“ meistrai nuolat domisi naujovėmis, dalyvauja mokymuose, todėl gali pasiūlyti jūsų poreikius atitinkančius sprendimus.