Prekių katalogas

Elektros prekes pirkite „Elvertoje“ – geros sąlygos ir kainos

Elektros prekes pirkite „Elvertoje“ – geros sąlygos ir kainos

„Elvertos“ elektros prekių parduotuvė įsikūrusi adresu Santaikos g. 10, Alytuje (Santaikos ir Kepyklos gatvių sankirtoje). Patogi parduotuvės vieta lemia, jog ją lengva pasiekti iš bet kurios Alytaus, ar kito miesto vietos. Prie parduotuvės yra automobilių stovėjimo aikštelė, tad prekės išduodamos vietoje, nereikia papildomai važiuoti prie prekių išdavimo sandėlio.

„Elvertos“ parduotuvės asortimente – įvairių gamintojų (žinomų ir mažiau žinomų) elektros instaliacijos prekės. Nuolat stebime elektros instaliacijos rinkos tendencijas, asortimentą papildome naujomis prekėmis.

„Elverta“ bendradarbiauja su daugiau kaip 30 tiekėjų, kurie gali pasiūlyti įvairių, už gerą kainą elektros prekių, todėl ir savo klientams prekes parduodame už prieinamą kainą.
 
Kviečiame Lietuvos elektrikus, įmones elektros instaliacijos prekes pirkti „Elvertos“ parduotuvėje, Alytuje arba internetu. 


Kodėl verta pirkti „Elvertoje“?


1. Gera kaina ir nuolaidos nuolatiniams klientams. Elektrikams, įmonėms sudarius sutartį dėl prekių pirkimo, mokėjimą už prekes atidėsime sutartą terminą.

2. Dirbame lanksčiai. Sutarę telefonu 8 672 28 588 prekės galime surinkti iš anksto. Jums nereikės vaikščioti tarp lentynų ir gaišti laiko. Pirkti galima ir elektroninėje parduotuvėje www.elverta.lt, atsiimti parduotuvėje Alytuje arba kurjeris pristatys į nurodytą vietą, paštomatą. 

3. Dirbame operatyviai. Jeigu reikiamos prekės neturėsime – užsakysime nedelsiant.

4. „Elvertos“ parduotuvė nedidelė, todėl galėsime Jums skirti laiko tiek, kiek reikia.

Lauksime Jūsų „Elvertoje“, Santaikos g. 10, Alytus.