Prekių katalogas

Elektros prekes pirkite „Elvertoje“ – geros sąlygos ir kainos

Elektros prekes pirkite „Elvertoje“ – geros sąlygos ir kainos

Kviečiame Lietuvos elektrikus ir įmones elektros instaliacijos prekes pirkti „Elvertos“ parduotuvėje, Alytuje arba internetu www.elverta.lt.

Prekiaujame 9-erius metus. Asortimentas įvairus, kainos prieinamos. Nuolatiniams klientams taikome nuolaidas, jeigu reikia konsultuojame elektros instaliacijos, apsaugos bei vaizdo stebėjimo sistemų klausimais.

„Elvertos“ elektros prekių parduotuvė įsikūrusi adresu Santaikos g. 10, Alytuje (Santaikos ir Kepyklos gatvių sankirtoje). Patogi parduotuvės vieta leidžia ją lengvai pasiekti iš bet kurios Alytaus ar kito miesto vietos. Prie parduotuvės yra automobilių stovėjimo aikštelė, prekės išduodamos vietoje, nereikia papildomai važiuoti prie prekių išdavimo sandėlio.

Mūsų parduotuvės asortimente – įvairių gamintojų (žinomų ir mažiau žinomų) elektros instaliacijos prekės. Nuolat stebime elektros instaliacijos rinkos tendencijas, asortimentą papildome naujomis prekėmis. „Elverta“ bendradarbiauja su daugiau kaip 30 tiekėjų, kurie gali pasiūlyti įvairių, už gerą kainą elektros prekių, todėl ir savo klientams prekes parduodame už geriausią kainą.
 

Prekiaujame:


1. Jėgos, instaliaciniais, specializuotais kabeliais ir laidais, saulės kabeliu, sujungimo gnybtais, jungtimis, movomis, įžeminimo strypais ir kitais žaibosaugos komponentais, taip pat plastikiniais dirželiais, įvairiais kabelių laikikliais, izoliacine juosta, paskirstymo dėžutėmis ir t.t.
2. Elektros automatikos prekėmis: automatiniais jungikliais, relėmis, buitiniais ir pramoniniais kontaktoriais ir pan.
3. Dūmų detektoriais.
4. Elektros paskirstymo spintomis, skydais, sujungimo šynomis, elektros skaitikliais.
5. Gofruotais, techniniais vamzdžiais, kanalais.
6. Kištukiniais lizdais, jungikliais, perjungikliais, jų rėmeliais, ilgikliais ir pan.
7. Apšvietimo prekėmis: LED panelėmis, LED šviestuvais, LED juostomis ir jų priedais, elektros lemputėmis, LED lauko prožektoriais, elementais, išmaniais valdikliais ir pan.
8. Vaizdo, praėjimo kontrolės, apsaugos sistemų įranga.
9. Elektrikų įrankiais: atsuktuvais, replėmis, testeriais ir t.t.
10. Kitomis prekėmis: buitiniais ventiliatoriais, laikmačiais, durų skambučiais ir pan.

 

Kodėl verta pirkti pas mus?

 

1. Lankstumas. Sutarę telefonu 8 672 28 588 prekės galime surinkti iš anksto. Pirkti galima ir mūsų el. parduotuvėje www.elverta.lt. Prekes atsiųsime per kurjerį arba, pagal susitarimą, pristatysime į Jūsų pasirinktą vietą.

2. Operatyvumas. Priimame individualius užsakymus, pagal jūsų poreikius. Prekes parvežame per 1-2 darbo dienas.

3. Profesionalumas ir konsultacijos. Galime patarti iš praktinės pusės, nes parduodamas prekes esame išbandę patys.

4. Dėmesingumas. Mums svarbu, kad kliento įsigyta prekė atitiktų jo poreikius!

Kviečiame Jus atvykti į „Elvertos“ parduotuvę apžiūrėti prekių asortimentą, palyginti kainas. Elektrikams ar įmonėms sudarius sutartį dėl prekių pirkimo, atidėsime sutartą  mokėjimo už prekes terminą. 

 

Lauksime Jūsų „Elvertoje“, Santaikos g. 10, Alytus.