Prekių katalogas

Apie mus

 • UAB „Elverta“ įkurta 2008 metais Alytuje. 

  Veiklos pradžioje įmonė teikė vidaus ir lauko elektros instaliacijos, vaizdo, apsaugos sistemų, telefonspynių montavimo paslaugas.

  Įmonei augant, 2015 m. atidaryta mažmeninės prekybos fizinė elektros prekių parduotuvė Alytuje, o nuo 2022 m. pradėjo veikti ir elektroninė prekyba. „Elverta“ nuo kitų elektroninių parduotuvių  skiriasi tuo, jog siekia daugumą prekių (pvz. led juostą, kištukinius lizdus, jungiklius ir t.t.) atvaizduoti jų galutinėje naudojimo stadijoje, kad klientui būtų aiškiau, paprasčiau apsispręsti renkantis prekę. 

  Šiuo metu UAB „Elverta“ dirba trimis kryptimis:

  1. Teikia elektros instaliacijos, vaizdo, apsaugos sistemų, telefonspynių, praėjimo kontrolės montavimo paslaugas. Šioje srityje darbuotojai turi sukaupę patirtį, dirba kokybiškai ir atsakingai, domisi naujovėmis.
  2. Mažmeninė prekyba fizinėje parduotuvėje Alytuje. Platus elektros instaliacijos prekių asortimentas už gerą kainą. Savo klientams siekiame sukurti geriausią apsipirkimo patirtį – pirmiausiai išsiaiškiname jų poreikius, po to pasiūlome tinkamiausią sprendimą (reikalingą prekę).
  3. Elektroninė prekyba. Nuo 2022 m. veikia „Elvertos“ specializuota elektros prekių parduotuvė internete. Džiaugiamės, kad savo patirtimi galime pasidalinti su visos Lietuvos klientais!


  Kodėl verta rinktis „Elvertą“?

   

  1. Už gerą kainą vienoje vietoje rasite reikalingų elektros instaliacijos prekių, profesionalias konsultacijas, praktinius patarimus.
  2. Savo klientams galime pasiūlyti visą paslaugų paketą: ir medžiagas, ir montavimo darbus iš vienų rankų.
  3. Daugumą prekių parduodame vienetais (įvairias jungtis, laikiklius), kerpame kabelį, laidą, techninį ar gofruotą vamzdžius. Pirkite tiek, kiek reikia jums, kad ir 1 metrą ar vienetą! 
  4. Pasirašome bendradarbiavimo sutartis dėl prekių pirkimo su elektrikais ir įmonėmis. Tikime, kad bendradarbiaudami galime tobulėti, augti ir kartu pasiekti geresnių rezultatų!  


  „Elverta“ – elektros instaliacijos prekės vienoje vietoje!

  Apie „Elvertos“ parduotuvę rašo portalai: Delfi.lt  ir Lrytas.lt

  ***

  Fizinė elektros prekių parduotuvė Alytuje dirba darbo dienomis nuo 8.00 iki 18.00 val., šeštadienį nuo 8.00 iki 13.00 val., sekmadienį – poilsis.