Prekių katalogas

Kodėl WAGO jungtys?

Kodėl WAGO jungtys?

Vokiškas WAGO jungtis žino ir profesionalai, ir namų meistrai. Jos nepakeičiamos, kuomet reikia tvarkingai sujungti įvairių tipų laidus paskirstymo dėžutėse, pajungti šviestuvus, LED paneles, kištukinius lizdus, jungiklius ar kitus mechanizmus. WAGO jungtys nedidelės, kompaktiškos, tad telpa erdvėje, kur mažai vietos.

Jungtys turi spyruoklinius kontaktus, kurie drįstame teigti, yra patikimesni už varžtinius. Varžtiniai kontaktai laikui bėgant atlaisvėja, tad juos rekomenduojama profilaktiškai patikrinti ir reikalui esant priveržti.

WAGO jungtis paprasta ir saugu naudoti. Jomis galima sujungti nuo 2 iki 8 monolitinių arba daugiagyslių laidų vienoje jungtyje. Yra kelių tipų WAGO jungčių: universalių užspaudžiamų, skirtų šviestuvams, elektros instaliacijai. Universalias jungtis papildė nauja pailga WAGO jungtis, kurios dėka nedarant sienoje intarpo galima sujungti pažeistą laidą ir pan.

Specializuotoje elektros prekių parduotuvėje „Elverta“, Santaikos g. 10, Alytus, rasite įvairių WAGO jungčių už gerą kainą. Taip pat prekiaujame kontaktine WAGO pasta, kurią naudojant galima vienoje jungtyje sujungti varinius ir aliuminius laidus. Tai ypač aktualu atnaujinant, renovuojant seno pastato elektros instaliaciją.

Nuolat pildome prekių asortimentą! Jau turime WAGO jungčių hermetinių dėžučių, kurios pripildytos gelio, patikinamai saugo jungtį nuo vandens ir kitų aplinkos pažeidimų.