Prekių katalogas

Kodėl WAGO jungtys?

Kodėl WAGO jungtys?

Vokiškas WAGO jungtis žino ir profesionalai, ir namų meistrai. Jos nepakeičiamos, kuomet reikia tvarkingai sujungti įvairių tipų laidus paskirstymo dėžutėse, pajungti šviestuvus, LED paneles, kištukinius lizdus, jungiklius ar kitus mechanizmus. WAGO jungtys nedidelės, kompaktiškos, telpa ten, kur mažai vietos.

Jungtys turi spyruoklinius kontaktus, kurie drįstame teigti, yra patikimesni už varžtinius. Varžtiniai kontaktai laikui bėgant atlaisvėja, tad juos rekomenduojama profilaktiškai patikrinti ir reikalui esant priveržti.

WAGO jungtis paprasta ir saugu naudoti. Jomis galima sujungti nuo 2 iki 8 monolitinių arba daugiagyslių laidų vienoje jungtyje. Yra kelių tipų WAGO jungčių: universalių užspaudžiamų (221 serijos), skirtų monolitiniam nuo 0,08 mm2 iki 2,5 mm2 ir daugiagysliam iki 4.0 mm2 laidui. Šios serijos WAGO jungčių kontaktai atlaiko 32A srovę. 2273 serijos WAGO jungtys, skirtos tik monolitiniams laidams nuo 0,5 mm2 iki 2,5 mm2 sujungti, atlaiko 24A srovę.

WAGO jungčių skaidrus korpusas, skirtas vizualiai patikrinti, ar tinkamai įkištas laidas.

Taip pat prekiaujame kontaktine WAGO pasta, kurią naudojant galima vienoje jungtyje sujungti varinius ir aliuminius laidus. Tai ypač aktualu atnaujinant, renovuojant seno pastato elektros instaliaciją.

Wago – vokiška kokybė ir paprastumas!

WAGO jungtis parduodame vienetais – pirkite tiek, kiek reikia jums!

Nuolat pildome prekių asortimentą! Jau turime WAGO jungčių hermetinių dėžučių, kurios pripildytos gelio, patikinamai saugo jungtį nuo vandens ir kitų aplinkos pažeidimų.