Prekių katalogas

Kabelio, laidų kanalai. Ką reikėtų žinoti?

Kabelio, laidų kanalai. Ką reikėtų žinoti?

Namo ar buto remontas pagaliau baigtas, bet netrukus paaiškėja, kad išvežiota laidų sistema neatitinka jūsų poreikių. Tuomet geriausias būdas paslėpti naujus laidus ir išsaugoti kambario estetiką – naudoti kabelių, laidų kanalus.

Specializuotoje „Elvertos“ elektros prekių parduotuvėje galima įsigyti baltų plastikinių italų gamintojo Elettrocanali kanalų. Plastikas yra tvirtas, kanalo korpuso ir dangtelio sukabinimas – patogus.

Kabelių kanalai gali būti naudojami siekiant užmaskuoti elektros, telefono, interneto, televizijos, kondicionierių, šildymo sistemų: oras–oras, oras–vanduo laidus.
Plastikiniai kanalai gerai apsaugo kabelį nuo mechaninių pažeidimų. Jeigu reikia, nesudėtingai galima pakeisti ar nutiesti naują laidą. Kanalų būna įvairaus pločio, gylio, bet ilgis jų standartinis – 2 metrai. Priklausomai nuo kanalo dydžio, viename kanale galima tiesti kelis skirtingus laidus.

Plastikinį kabelio kanalą prie sienos, lubų galima pritvirtinti medstraigčiais. Jeigu sienos nenorite gręžti, galima rinktis klijuojamą kanalą. Renkantį šį, būtina atkreipti dėmesį į bendrą laidų svorį kanale.

Be lygių plastikinių kanalų, yra perforuoti kabelių kanalai, kurie sveria mažiau. Kanalo „dantys“ gali būti išpjauti, siekiant išvesti laidą į kištukinį lizdą ar jungiklį. Toks kanalas visiškai nepaslepia laidų, todėl jis rečiau naudojamas gyvenamosiose patalpose. Tačiau dažnai naudojamas komplektuojant ir renkant automatikos skydus.

Prekiaujame ne tik plastikiniais, bet ir metaliniais kanalais. Daugiau apie juos sužinosite užsukę į specializuotą „Elvertos“ parduotuvę. Pirkti galite internetu

P.S. Tvarkingai kabelio kanale paslėpti laidai yra geriau ir saugiau nei kabantis jų pluoštas.