Prekių katalogas

Elektros paskirstymo skydas. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį?

Elektros paskirstymo skydas. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį?

Nors įrengiant elektros instaliaciją, kabeliavimo darbai baigti, tačiau liko ne mažiau svarbus darbas – išsirinkti elektros paskirstymo skydą, kuriame bus montuojama modulinė aparatūra.

Renkantis skydą, rekomenduojame atsižvelgti į keletą faktorių:

  1. Skydo korpusas turi pasižymėti patvarumu, funkcionalumu, ilgaamžiškumu ir aukšta kokybe – atitikti Europos Sąjungos saugumo, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.
  2. Jeigu elektros paskirstymo skydas stovės lauke, jis turi būti atsparus UV saulės spinduliams, šalčiui, temperatūrų svyravimams, drėgmei, tad rekomenduojama skydo apsaugos klasė nuo IP65.
  3. Elektros paskirstymo skydai gali būti montuojami virštinko arba įleidžiami.

Specializuotoje elektros prekių parduotuvėje „Elverta“ rasite vidaus ir lauko elektros paskirstymo skydų. Vieni populiariausių ir elektrikų profesionalų mėgstamų yra vokiečių gamintojo Hager skydai. Hager skydas pagamintas iš aukštos kokybės plastiko su metalinėmis durimis, lengvai ir greitai montuojamas, pasižymi gera komplektacija, kurią sudaro įžeminimo (PE) ir nuliniai (N) gnybtai, šyna, metaliniai laikikliai, skirti skydui pritvirtinti ir specialus kartono dangtis nuo dulkių statybų metu. Jeigu taip nutiko, kad elektros paskirstymo skydas bus matomoje vietoje, Hager skydo rėmelis nedaug atsikišęs, tad jį galima paslėpti, pakabinus paveikslą ar veidrodį.

„Elvertos“ parduotuvėje rasite ir kitų gamintojų: „Eti“, „Tehnoplast“, „Legrand“ elektros paskirstymo skydų.

Turite klausimų, norite pasikonsultuoti skambinkite tel. 8 678 28 588. Jūsų lauksime Santaikos g. 10, Alytuje.