Prekių katalogas

Elektromobilio įkrovimo stotelė su kištukiniu lizdu Wallbox Pulsar Plus, Type 2, 22kW, juoda

 • Elektromobilio įkrovimo stotelė su kištukiniu lizdu Wallbox Pulsar Plus, Type 2, 22kW, juoda

  Kodas: 4788
  Kaina 639 
  710  Sutaupykite 71 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-07-31
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 1 vnt.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • Elektromobilio įkrovimo stotelė su kištukiniu lizdu Wallbox Pulsar Plus, Type 2, 22kW, juoda.

  Be krovimo laido. 

  WallBox ispanų gamintojo stotelės pasižymi kokybe, patvarumu, ir žinoma – išmanios! Dizainui būdingas lengvumas.  Vartotojui paprasta jomis naudotis.

  Pulsar Plus Socket vienas iš Wallbox stotelių modelių, skirtų elektromobiliams ir hibridiniams automobiliams įkrauti. Įkrovimas suderintas su visais Type 2 jungties elektromobiliais (Type-2 yra populiariausia Europoje naudojama AC tipo jungtis).Įkrovimo lizdas Type 2, atitinka IEC62196 (Mode 3), T2S Shutter Socket.

  Galinga ir patvari
  Įkrovimo stotelė sukurta ir pagaminta Europoje yra patvari, sertifikuota atspari vandeniui ir dulkėms, turinti apsaugos laipsnius: IP54 ir IK08. Galima montuoti lauke ar vidaus patalpse. 

  Valdymas
  Stotelėje yra integruotas „Wi-Fi“ modulis, leidžiantis iš bet kurio pasaulio taško valdyti ir stebėti jūsų įkrovimo stotelę. Nesijaudinkite, jei staiga dingtų internetas garaže, integruota „Bluetooth“ sąsaja leidžia valdyti Pulsar Plus Socket  net tada, kai negalite prisijungti prie interneto. Naudodami įkrovimo stotelę jūs pilnai kontroliuojate savo elektromobilio įkrovimą ir kiekvieną dieną pasitiksite su pilnai pakrauta baterija.

  Išmanu
  Suplanuokite įkrovimo sesijas, stebėkite įkrovimo stotelės būseną, užrakinkite ir atrakinkite stotelę nuotoliniu būdu, gaukite pranešimus realiuoju laiku. Visa tai įmanoma naudojant „myWallbox“ programėlę ar naršyklę. Įkrovimo statusą taip pat galima stebėti savo išmaniajame laikrodyje. Pulsar MAX taip pat yra suderintas su OCPP standartus palaikančiomis platformomis.

  Kuo ypatinga Wallbox elektromobilių krovimo stotelė:
  Išmanu: reguliuojama elektros energija jūsų namuose kraunant automobilį (papildomai reikalingas dinaminis galios matuoklis).
  Taupu: automobilis namuose gali būti kraunamas naudojant tik saulės energiją, tik iš elektros tinklo arba kombinuotai: saulės ir elektros tinklo energiją!

  Stotelė atitinka reikalavimus valstybės paramai gauti. Daugiau informacijos apie paramą elektromobilių įkrovimo stotelėms čia.  

  Techninė specifikacija:

  Galios paskirstymo-balansavimo sistema (papildomai reikalingas dinaminės galios matuoklis). Montuojama ant sienos arba ant specialaus stovo. 

  Įėjimo galia 3 fazių 400 V/AC 50 Hz, 32 A
  Išėjimo galia iki 22kW, 3 fazių 400 V AC 32 A
  Apsauga nuo trumpojo jungimo
  Darbinė temperatūra -30 ºC iki +40 ºC
  Apsaugos klasė: IP55
  Atsparumas mechaniniams smūgiams: IK10
  Integruota apsauga nuo trumpojo jungimo ir srovės nutekėjimo
  LED diodai, rodantys įkroviklio būseną
  Komunikacija: Bluetooth / „WiFi“
  Matmenys: 204.3x131x142.5mm 

  Techninis palaikymas.