Prekių katalogas

Durų skambutis. Kaip išsirinkti?

Durų skambutis. Kaip išsirinkti?

Kiekvienuose namuose turėtų būti durų skambutis. Jeigu jo vis dar neturite, gal laikas įsigyti?

Durų skambučiai gali būti belaidžiai, signalas perduodamas radijo bangomis arba vadinamas gongas, kuriam reikalinga atvesti 2x0,5mm2 kabelį. Gongas yra skambučio mechanizmas, tad jam papildomai reikėtų įsigyti skambučio jungiklį (jeigu neturite).

Iš praktikos galime pasakyti, kad belaibis skambutis populiaresnis dėl keleto priežasčių. Paprasčiau montuojamas, jam nereikia vesti kabelio. Tačiau skirtingai nuo „kabelinio“, belaidis skambutis veiks tik tam tikru atstumu. Rekomenduojama rinktis skambutį, kurio signalas perduodamas nuo 100 ar net 150 metrų, o maitinimas iš tinklo. Būna ir su elementais, tačiau juos reikės nepamiršti pakeisti.

Belaidžiai skambučiai paprastai turi daugiau melodijų. Gongas – dažniausiai kelis tonus. Bet svarbiau ne melodijų kiekis, o žemi garso dažnai. Toks garsas neerzins, bus malonesnis ausiai.

Belaidžiai skambučiai ir gongai tvirtinami varžteliais. Abu įrenginiai pagaminti iš tvirto plastiko, kuris užtikrina jų ilgaamžiškumą. Dažniausiai belaidis skambutis montuojamas prie namo, sodo namelio durų, garažo vartų arba kitose patalpose, kur apie atvykimą reikia pranešti. Belaidį skambutį vis dažniau renkasi įmonės, dėl COVID-19 pandemijos ribojančios klientų patekimą į pastatą.

Specializuotoje elektros prekių parduotuvėje „Elverta“ galite įsigyti belaidžių skambučių, kurių apsaugos klasė IP44. Įrenginys bus atsparesnis dulkėms, lietui. Prekiaujame ir gongais, bei durų skambučių jungikliais.