Prekių katalogas

Apie kabelio ir ne tik laikiklius

Apie kabelio ir ne tik laikiklius

Elektros kabelio ar laidų laikiklis ne mažiau svarbus nei kabelis. Laikiklis turi ilgą laiką patikimai laikyti pritvirtintą kabelį norimoje vietoje. Renkantis laikiklį būtina atsižvelgti į kabelio ar laido skersmenį, tipą ir tvirtinimo vietą. Jeigu laikiklis bus per mažas arba per didelis, kabelio jis patikimai nepritvirtins.

Specializuotoje elektros prekių parduotuvėje „Elverta“, Santaikos g. 10, Alytuje ir www.elverta.lt rasite įvairių kabelio laikiklių.

Laikikliai su vinuku. Vokiškus Schneider Electric kabelio laikiklius, pagamintus iš kokybiškų medžiagų dažnai renkasi elektrikai profesionalai. Laikiklį su vinuku rekomenduojama rinktis jeigu kabelį reikia pritvirtinti prie tinko, medžio.

Plastikiniai užtraukiami dirželiai. Tai universalūs laikikliai. Dirželis greitai ir lengvai fiksuojamas rankomis. Italų gamintojo Elematic užtraukiami dirželiai pagaminti iš jūros vandeniui, aliejams, riebalams atsparių medžiagų. Be halogenų. Priklausomai nuo dirželio dydžio, atlaikyti gali daugiau kaip 20 kg apkrovą.

Įkišami plastikiniai laikikliai. Šio tipo kabelio laikikliai yra lankstesni už laikiklius su vinuku. Mark-Plast UW laikikliai atsparūs UV, aliejams, druskoms, šarmams. Nedegūs. Jais rekomenduojama tvirtinti kabelius, laidus mūre, betone, t. y. kietame paviršiuje.

Klijuojamas arba prisukamas laikiklis naudojamas kartu su universaliu plastikiniu užtraukiamu dirželiu.

Klijuojamas laikiklis priklijuojamas prie švarių ir sausų metalinių, plastikinių, stiklinių, popierinių ir net dažytų paviršių. Klijai užtikrina stiprų sukibimą ir maksimalų laikymo stiprumą. Naudojant šiuos laikiklius labai patogu susitvarkyti įvairius matomus laidus.

Kabelio laikikliais galima pritvirtinti ir gofruotą, techninį vamzdį.

„Elvertos“ parduotuvėje rasite ne tik įvairių laikiklių, bet ir kabelių, laidų ir kitų elektros instaliacijos prekių – viską vienoje vietoje! Jūsų lauksime Santaikos g. 10, Alytus.