Prekių katalogas

Televizijos lizdas (TV+R), tarpinis, be rėmelio, baltas, serija Epsilon, Liregus

 • Televizijos lizdas (TV+R), tarpinis, be rėmelio, baltas, serija Epsilon, Liregus

  Kodas: 862
  Kaina 620 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 3 vnt.
  Į krepšelį 
  Pristatymo laikas
  2-3d.d.
  Spalva
  Balta
  Montavimo būdas
  Įleidžiamas
  Apsaugos laipsnis
  IP20
  Matmenys
  55x55mm
 • Televizijos lizdas (TV+R), tarpinis, be rėmelio, baltas, serija Epsilon, Liregus. IAL-2-8-01.E/B.  

  Televiziniai lizdai būna tarpiniai ir galiniai. Tarpiniai – su tam tikru signalo pastiprinimu (kai signalas per silpnas jis pastiprinamas 8db, 10db, 14db, 18db), o galiniai - kai signalas nekeičiamas ir paliekamas toks pats kaip ir buvo.

  Šis TV lizdas skirtas pajungti televizoriams darbui 5-862MHz dažnių diapazone.

  TV lizdas vienu kabeliu perduodamą signalą paskirsto į vieną, dvi, arba tris 9,5 mm skersmens išėjimo jungtis:
  • Į TV išėjimą paduodamas signalas 47-860 MHz dažnių diapazo¬ne - televizijos imtuvo prijungimui. Pajungimui su TV naudojama "male" tipo jungtis.
  • Į FM išėjimą paduodamas signalas 87-108 MHz dažnių diapazo¬ne - radijo imtuvo prijungimui. Pajungimui su Radijo imtuvu naudojama "female" tipo jungtis. TV/FM lizdo konstrukcija logiškai numato teisingą vieno (1) koaksialinio kabelio prijungimą.
  • Į SAT išėjimą paduodamas signalas 950-2250MHz dažnių diapazone. Pajungimui su SAT imtuvu naudojama "F" tipo jungtis. TV-FM-SAT lizdo konstrukcija logiškai numato teisingą vieno (1) koaksialinio kabelio prijungimą.

  Televizijos lizdo korpusas pagamintas iš cinko-aliuminio lydinio, užtikrinančio vidinių pasyviųjų elementų elektromagnetinį ekranavimą, siekiant optimalių charakteristikų, reikalingų kokybiško vaizdo ir garso signalų priėmimui.

  Montuojant nelenkite televizinio kabelio daugiau nei 90 laipsnių kampu, kadangi toks lenkimas silpnina signalo stiprumą.

  Naudokite tik sertifikuotus ir Europos rinkai skirtus, kokybiškus televizinius lizdus, kadangi kitoms rinkoms skirti lizdai gali nepraleisti tam tikro dažnių diapazono.

  Negalvokite kad pamatavus varžą tarp lizdo kontaktų turite jos nerasti. Lizde yra induktyvinė varža, todėl ji būtina dėl schematinės lizdo konstrukcijos.

  Televizijos lizdo dydis 55x55mm, su montavimo dalimi bendras dydis 71x71x35mm.