Prekių katalogas

Kalėdinė girlianda – praktiniai patarimai

Kalėdinė girlianda – praktiniai patarimai

Ar prisimenate filmą „Milijonas šviečiančių lempučių“? Vienas iš filmo herojų norėjo namus papuošti tokiomis girliandomis, kad jų šviesa matytųsi iš kosmoso. Galbūt taip persistengti ir nereikėtų, bet savo namus pripildyti spalvų ir jaukaus švenčių laukimo dabar yra pats geriausias metas!

Elektros prekių parduotuvėje „Elverta“ jau galite įsigyti  vidaus ir lauko girliandų (IP44). Spalvotos ir vienspalvės, nuo 5 iki 20 metrų, girliandos subtiliai papuoš jūsų namų, biuro vidaus ar lauko erdvę.

Mėgstantiems modernizmą patiks vienspalvės, klasikinių formų (smulkių) lempučių girliandos. Žaismingą klasiką sukurs spalvotos mirksinčios lemputės.
Norite kažko neįprato? Tuomet namus dekoruokite vyšnios formos lempučių puošmena.

Jeigu dekoracijos nerandate reikiamo ilgio – pasidarykite savo ilgį! Speciali sujungimo sistema leidžia girliandas jungti tarpusavyje, todėl Kalėdinę nuotaiką galėsite sukurti net ir didžiausioje erdvėje.

Girliandos lemputės dažniausiai būna išsidėstę vienoje arba abejose laido pusėse. Eglutei papuošti būtent tinkamiausia tokia – grandinėlės formos girlianda. Namų jaukumui kurti tinkamos vadinamos „užuolaidų“, „tinklo“, „varveklių“ formos puošmenos. Girliandos gali būti valdomos distanciniu pulteliu, turėti laikmačius, keliolika lempučių mirksėjimo programų.

Nusprendėte įsigyti girliandą? Užsukite į „Elvertą“, Santaikos g. 10, Alytuje.

Milijonas šviečiančių lempučių...... geriau pagalvojus, kodėl gi ne? 
 

Galbūt ieškote gerų dovanų? Peržiūrėkite mūsų sąrašą. Naudingos ir praktiškos dovanos.