Prekių katalogas

ESO rangovo akto rengimas ir pridavimas didinant objekto galią

ESO rangovo akto rengimas ir pridavimas didinant objekto galią

Planuojate didinti objekto (namo, sodo namo, buto, ūkinio pastato ar pan.) elektros galią, o gal iškelti elektros apskaitos prietaisą iš pastato? Pirmiausiai jums reikėtų kreiptis į Energijos skirstymo operatorių (ESO) dėl prijungimo sąlygų išdavimo.

Vadovaujantis išduotomis sąlygomis, parengiamas ir pateikiamas rangovo aktas, bei su juo susiję dokumentai. Rangovo aktą parengti ir pateikti gali tik reikiamą kvalifikaciją turintys specialistai arba įmonė.

„Elvertos“ specialistai turi Valstybinės energetikos reguliavimo tarnybos išduotus atestatus, kurie suteikia teisę, atsižvelgiant į ESO prijungimo sąlygas parengti ir pateikti rangovo aktą: 1. Elektros įrenginių techninės būklės patikrinimo aktą arba 2. Elektros įrenginių techninės būklės patikrinimo aktą, kai elektros įrenginių leistinoji naudoti galia didinama ar mažinama be rekonstravimo darbų.

Kuomet suminė leistinoji naudoti galia objekte didesnė kaip 30 kW, taip pat parengiamas objekto elektros įrenginių įrengimo projektas/schema ir elektros grandinių varžų matavimo protokolai.

Rangovo aktas patvirtina, kad Jūsų elektros tinklas yra tvarkingas ir gali būti prijungtas prie ESO skirstomojo tinklo.

Daugiau informacijos tel. 8 618 18 180.